Стелли і пілони
Вертикальна рекламна конструкція розмірами від 80 см до 30 метрів

Стелла - це вертикальна рекламна конструкція розмірами від 80 см до 30 метрів. Найчастіше стелла використовується для ідентифікації торгових центрів, автосалонів, котеджних селищ. Найчастіше рекламні стелли розміщуються вздовж автомобільних доріг.

Рекламні стели виготовляються як з підсвічуванням, так і без неї - у вигляді прямокутника або з застосуванням нестандарних конструктивних рішень. Так, стела може бути виконана у формі стрілки, кулі, автомобіля тощо В основі конструкції знаходиться потужний металевий каркас, який встановлюється на спеціально підготовлений фундамент. Така конструкція дозволяє винести сильні навантаження, наприклад вітер. За допомогою облицювання алюмінієвими панелями або композитним матеріалом дібонда стелі надається сучасний вигляд.

Поклейка вітрин оракалом - це нанесення на скло вітрин самоклеїться плівки з надрукованим на ній зображенням, графікою або текстом. Такий спосіб оформлення вітрин дозволяє домогтися максимальної ефективності в короткі терміни і без значних фінансових витрат.

В якості рекламних елементів стелли використовуються світлові короби, об'ємні букви, лайтбокси, літери з нержавіючої сталі, об'ємні рекламні конструкції. Підсвічуються конструкції за допомогою світлодіодів, неону, люмінесцентних ламп, металогалогеновими прожекторів.