Брендування вітрин
Один з найбільш недорогих і простих способів оформлення торгових площ.

Брендування вітрин і поклейка вітрин оракалом - це один з найбільш недорогих і простих способів оформлення торгових площ.

Найчастіше одним з головних елементів рекламної кампанії бутика, магазина або аптеки є вітрина магазину. Саме вона повинна передати потенційному покупцеві максимум інформації про товар або послугу. Навіть у випадкового перехожого вітрина повинна викликати бажання зайти в магазин і придбати товар. Тому правильне і грамотне оформлення вітрин дуже затребуване серед власників магазинів та салонів краси.

Оформлення вітрин в Києві і інших містах України найчастіше проводиться з використанням спеціальної плівки, що самоклеїться - оракалу.

Поклейка вітрин оракалом - це нанесення на скло вітрин самоклеїться плівки з надрукованим на ній зображенням, графікою або текстом. Такий спосіб оформлення вітрин дозволяє домогтися максимальної ефективності в короткі терміни і без значних фінансових витрат.

Переваги обклеювання вітрин оракалом:

монтаж і демонтаж плівки без пошкодження поверхні;
максимальне використання торгового простору;
швидке і ефективне інформування потенційних клієнтів про новий товар, послугу, акції або розпродажу;
барвисте і привабливе оформлення фасаду;
оформлення вітрини в загальному іміджевому стилі бренду.

Компанія Bulgakoff надає професійні послуги з розробки дизайну, підбору оптимальних матеріалів, друку на плівці і поклейки вітрин в Києві або інших містах України.